Dane adresowe
Wydawnictwo Aksjomat
ul. Wita Stwosza 1/7
87-100 Toruń
tel: +48 56 6226941
wydawnictwo@aksjomat.torun.pl
sklep: sklep@aksjomat.torun.pl

Konto: Santander Consumer Bank S.A.
40 1090 1506 0000 0000 5002 0903
Dostawa

Wszystkie wysyłki realizowane są za pośrednictwem firmy GLS.

GLS z przedpłatą na konto 10 zł
(powyżej 120 zł przesyłka GRATIS)

GLS z płatnością przy odbiorze 12 zł
(powyżej 150 zł przesyłka GRATIS).

Więcej szczegółów : ...czytaj więcej...

Aksjomat Katalog 2018

Regulamin
Regulamin Księgarni Internetowej Wydawnictwa Aksjomat w Toruniu

Informacja Ogólne

1. Księgarnia Internetowa Wydawnictwa Aksjomat, działająca pod adresem http://www.aksjomat.torun.pl, prowadzona jest przez:

Wydawnictwo Aksjomat Piotr Nodzyński

ul. Wita Stwosza 1/7

87-100 Toruń

NIP: 9561070008

2. Klient dokonujący zamówienia zgadza się z zapisami niniejszego regulaminu.

3. Wszystkie towary sprzedawane w księgarni internetowej zawierają podatek VAT a ich ceny wyrażone są w polskich złotych.

4. Wydawnictwo Aksjomat zastrzega sobie prawo do zmian cen, sposobu czy zasad sprzedaży towarów. Nie dotyczy to zamówień przyjętych do realizacji.

5. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową zamówionych książek na terenie całej Polski.

6. Wydawnictwo zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, w przypadku podejrzenia o podanie nieprawdziwych danych osobowych.

7. Ochrona danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. Aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom ochrony wdrożyliśmy szereg narzędzi mających służyć ochronie danych osobowych, w pełni zgodny z wysokimi wymaganiami stawianymi przez rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego  przepływu  takich  danych  oraz  uchylenia  dyrektywy  95/46/WE  (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – czyli tzw. „RODO”. W ramach obowiązku informacyjnego:

*   Wydawnictwo Aksjomat jako administrator i podmiot przetwarzający: Wydawnictwo Aksjomat jako usługodawca występuje zarówno w roli administratora danych osobowych, jak i podmiotu przetwarzającego. Jeżeli przekazujesz swoje własne dane osobowe na rzecz Wydawnictwa Aksjomat, to występujemy wobec Ciebie w roli administratora. Jeżeli zaś przekazujesz nam dane osobowe innych osób, to działamy w roli podmiotu przetwarzającego.
*    Jakie dane osobowe przetwarzamy: naszą zasadą jest zbieranie danych osobowych  i następnie ich przetwarzanie tylko w zakresie niezbędnym do realizacji celów, dla jakich zostały zebrane (w szczególności wywiązania się z umowy) oraz wynikających z przepisów prawa.
*    W jakim celu przetwarzamy dane osobowe: dane osobowe będą przez nas przetwarzane  przede wszystkim na cele: zawarcia i wykonania umowy, wykonania ciążących na nas obowiązków prawnych, wykrywania nadużyć i zapobiegania im, ustalenia, obrony i dochodzenia roszczeń, marketingu bezpośredniego, tworzenia zestawień, analiz, statystyk, wsparcia obsługi. Jeżeli dane osobowe miałyby być przetwarzane w innych celach – będzie to ustalane w odpowiedni sposób w każdym takim przypadku.

*    Wszystkie pytania odnośnie kwestii ochrony Państwa danych osobowych prosimy kierować pod adres email wydawnictwo@aksjomat.torun.pl.

 

Zamówienia i Dostawa

 

1. Podstawą do realizacji zamówienia jest wypełnienie formularza rejestracyjnego i dokonanie procedury zakupu za pośrednictwem księgarni internetowej Wydawnictwa Aksjomat.

2. Zamówienia wysyłane są na zasadach opisanych w zakładce Dostawy /Reklamacje.

3. O braku na stanie jakiegokolwiek zamówionego tytułu powiadamiamy za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.

4. Wydawnictwo Aksjomat zastrzega sobie telefoniczną weryfikację zamówienia.

5. Księgarnia akceptuje formy płatności: przedpłata na konto lub gotówka przy odbiorze - więcej informacji znajduje się na zakładce Dostawy / Reklamacje.

6. Dane do wpłaty na konto:

Wydawnictwo Aksjomat w Toruniu

 

ul. Wita Stwosza 1/7 87-100 Toruń

Wielkopolski Bank Kredytowy O/Toruń

40 1090 1506 0000 0000 5002 0903

 

7. W przypadku braku wpłaty na konto w okresie 14 dni, zamówienie jest anulowane.

8. Przesyłki są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS - więcej informacji znajduje się na zakładce Dostawy / Reklamacje.

9. Wydawnictwo Aksjomat nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki.

10. Każda transakcja dokumentowana jest fakturą VAT, na wyraźne życzenie jest ona przedstawiana w postaci papierowej i dołączana do przesyłki (w pozostałych przypadkach wysyłana jest elektroniczna wersja faktury).

 

Reklamacje

 

1. Jeśli książka ma wady fabryczne, prosimy odesłać ją do Wydawnictwa z zaznaczeniem miejsc wadliwych. Wymieniamy natychmiast po otrzymaniu.

2. W przypadku nie otrzymania przesyłki z zamówionym towarem w okresie 2 tygodni od dnia wysłania paczki Pocztą Polską oczekujemy informacji, która umożliwi nam skuteczną interwencję.

3. W przypadku reklamacji Wydawnictwo nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.

4. W razie problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: wydawnictwo@aksjomat.torun.pl lub sklep@aksjomat.torun.pl

5. W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt mailowy: sklep@aksjomat.torun.pl

 

Wykorzystanie zdjęć i opisów należących do wydawnictwa wymaga uzyskania pisemnej zgody. Zabrania się stosowania znaków graficznych lub innych do których prawa autorskie posiada wydawnictwo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl